Miniblazovy stránky

Ahoj buďte tu jako doma doufám že tuto adresu budete rozšiřovat třeba aš za polární kruh.

Vtipy

Policie


Policie ČR je taková zvláštní instituce. Je to taková velká organizace, kterou platíme z našich daní, aby chránila zákon a pořádek, po kterém všichni tak toužíme. Policie ČR je řadou lidí nenáviděná organizace. Má chránit pořádek, ale v této zemi je neskutečnej bordel. A má chránit zákon. Pro mě zákon znamená ochranu mých svobod. A jelikož svoboda jednoho začíná tak kde končí svoboda druhého (platí to i opačně, a asi se to tak i říká). No a jelikož to může být v řadě případů docela složitá situace, od toho jsou tu zákony, které některé mezilidské vztahy upravují. No a jelikož někteří lidé nejsou schopni tyto skutečnosti respektovat, je tu policie ČR.

Pokud vám tento text příjde trochu zmatený, tak vezte že je a že nebyl stvořen pro normální čtenáře internetu, ale je čtením pro vyhledávací roboty. Je to experiment, který v rámci korektní práce s výhledávači publikuji takto veřejně.

To co si ve skutečnosti myslím o současném stavu Policie ČR se asi ani publikovat nedá. Když to vemu ze strany policistů....no holt někdo má blbou práci a někdo ještě horší.

Policie ČR


 
Tak zase někdy příjďte a hlavně tento web řeknětedál.