Miniblazovy stránky

Ahoj buďte tu jako doma doufám že tuto adresu budete rozšiřovat třeba aš za polární kruh.

Tenis

Soupiska

Soupiska turnajů

muži/chlapci
ženy/dívky
datum kód. č. pořadatel datum kód. č. pořadatel
15.-17.04. 816001 TK Škoda Plzeň (B)
21.-23.04. 716814 TMPO-pravý břeh,kvalif.PP
Praha (P)
21.-23.04. 716810 TMPO-levý břeh,kavlif.PP
Praha (P)
21.-23.04. 816814 TMPO-pravý břeh,kvalif.PP
Praha (P)
21.-23.04. 816810 TMPO-levý břeh,kvalif.PP
Praha (P)
21.-23.04. 816892 Meziokresní přebor PM,PS,RO
západočeský (P)
21.-24.04. 716839 Okresní přebor Nymburk
středočeský (P)
21.-24.04. 816839 Okresní přebor Nymburk
středočeský (P)
21.-22.04. 716908 Okresní přebor Litoměřice
severočeský (P)
21.-22.04. 816908 Okresní přebor Litoměřice
severočeský (P)
22.-24.04. 716001 TK Oáza Říčany (B) 22.-24.04. 816002 TK Oáza Říčany (B)
22.-24.04. 716002 WILSON Tenis Centrum (B) 22.-24.04. 816003 WILSON Tenis Centrum (B)
22.-24.04. 716883 Okresní přebor Cheb
západočeský (P)
22.-24.04. 816883 Okresní přebor Cheb
západočeský (P)
22.-23.04. 716890 Okresní přebor Sokolov
západočeský (P)
22.-24.04. 716833 Okresní přebor Beroun
středočeský (P)
22.-24.04. 816833 Okresní přebor Beroun
středočeský (P)
22.-23.04. 716840 Okresní přebor Praha - Východ
středočeský (P)
22.-23.04. 816840 Okresní přebor Praha - Východ
středočeský (P)
22.-23.04. 816931 Okresní přebor Trutnov
východočeský (P)
22.-24.04. 716950 Meziokresní přebor západ
jihomoravský (P)
22.-24.04. 816950 Meziokresní přebor západ
jihomoravský (P)
22.-24.04. 716952 Městský přebor Brno
jihomoravský (P)
22.-24.04. 816952 Městský přebor Brno
jihomoravský (P)
22.-24.04. 716966 Meziokresní přebor východ
jihomoravský (P)
22.-24.04. 816966 Meziokresní přebor východ
jihomoravský (P)
22.-24.04. 716972 Přebor OTS Frýdek-Místek
severomoravský (P)
22.-24.04. 816972 Přebor OTS Frýdek-Místek
severomoravský (P)
22.-24.04. 716884 Okresní přebor Klatovy
západočeský (P)
22.-24.04. 816884 Okresní přebor Klatovy
západočeský (P)
22.-24.04. 716971 Přebot OTS Bruntál
severomoravský (P)
22.-23.04. 816971 Přebor OTS Bruntál
severomoravský (P)
22.-24.04. 716905 Okresní přebor Teplice
severočeský (P)
22.-24.04. 816905 Okresní přebor Teplice
severočeský (P)
22.-23.04. 716865 Okresní přebor Písek
jihočeský (P)
22.-23.04. 816865 Okresní přebor Písek
jihočeský (P)
22.-23.04. 716838 Okresní přebor Mladá Boleslav
středočeský (P)
22.-23.04. 816838 Okresní přebor Mladá Boleslav
středočeský (P)
22.-23.04. 716835 Okresní přebor Kolín
středočeský (P)
22.-23.04. 816835 Okresní přebor Kolín
středočeský (P)
22.-23.04. 716862 Okresní přebor Český Krumlov
jihočeský (P)
22.-23.04. 816862 Okresní přebor Český Krumlov
jihočeský (P)
22.-24.04. 716834 Okresní přebory Kladno
středočeský (P)
22.-24.04. 816834 Okresní přebory Kladno
středočeský (P)
23.-25.04. 716892 Meziokresní přebor PM,PS,RO
západočeský (P)
23.-25.04. 716886 Okresní přebor Plzeň-jih
západočeský (P)
23.-25.04. 816886 Okresní přebor Plzeň-jih
západočeský (P)
29.-30.04. 716868 Okresní přebor Tábor
jihočeský (P)
29.-30.04. 816868 Okresní přebor Tábor
jihočeský (P)
30.04-02.05. 716977 Přebor MěTS Ostrava
severomoravský (P)
30.04-02.05. 816977 Přebor MěTS Ostrava
severomoravský (P)
01.-03.05. 716885 Okresní přebor K. Vary
západočeský (P)
01.-03.05. 816885 Okresní přebor K. Vary
západočeský (P)
01.-03.05. 716983 Přebor OTS SU+JE
severomoravský (P)
01.-03.05. 816983 Přebor OTS SU+JE
severomoravský (P)
01.-03.05. 716974 Přebor OTS Nový Jičín
severomoravský (P)
01.-03.05. 816974 Přebor OTS Nový Jičín
severomoravský (P)
01.-08.05. 716976 Přebor OTS Opava
severomoravský (P)
01.-08.05. 816976 Přebor OTS Opava
severomoravský (P)
01.-03.05. 716980 Přebor OTS Vsetín
severomoravský (P)
01.-03.05. 816980 Přebor OTS Vsetín
severomoravský (P)
01.-03.05. 716973 Přebor OTS Karviná
severomoravský (P)
01.-03.05. 816973 Přebor OTS Karviná
severomoravský (P)
01.-03.05. 716975 Přebor OTS Olomouc
severomoravský (P)
01.-03.05. 816975 Přebor OTS Olomouc
severomoravský (P)
06.-08.05. 716928 Okresní přebor Semily
východočeský (P)
06.-08.05. 816928 Okresní přebor Semily
východočeský (P)
06.-08.05. 716926 Okresní přebor Svitavy
východočeský (P)
06.-08.05. 816926 Okresní přebor Svitavy
východočeský (P)
07.-08.05. 716922 Okresní přebor Pardubice
východočeský (P)
07.-08.05. 816922 Okresní přebor Pardubice
východočeský (P)
07.-08.05. 716921 Okresní přebor Hradec Králové
východočeský (P)
07.-08.05. 816921 Okresní přebor Hradec Králové
východočeský (P)
07.-08.05. 716931 Okresní přebor Trutnov
východočeský (P)
07.-08.05. 716929 Okresní přebor Náchod
východočeský (P)
07.-08.05. 816929 Okresní přebor Náchod
východočeský (P)
07.-08.05. 716927 Okresní přebor Rychnov n.K.
východočeský (P)
07.-08.05. 816927 Okresní přebor Rychnov n.K.
východočeský (P)
07.-08.05. 716925 Okresní přebor Jičín
východočeský (P)
07.-08.05. 716930 Okresní přebor Ústí n.O.
východočeský (P)
07.-08.05. 816930 Okresní přebor Ústí n.O.
východočeský (P)
08.-12.05. 716004 TK DEZA Valašské Meziříčí (A) 08.-12.05. 816005 TK DEZA Valašské Meziříčí (A)
08.-09.05. 816925 Okresní přebor Jičín
východočeský (P)
08.-09.05. 716923 Okresní přebor Chrudim
východočeský (P)
08.-09.05. 816923 Okresní přebor Chrudim
východočeský (P)
08.-09.05. 716951 Okresní přebor Blansko
jihomoravský (P)
08.-09.05. 816951 Okresní přebor Blansko
jihomoravský (P)
08.-09.05. 716832 Okresní přebor Benešov
středočeský (P)
09.-11.05. 716978 Přebor OTS Přerov
severomoravský (P)
09.-11.05. 816978 Přebor OTS Přerov
severomoravský (P)
17.-17.05. 716903 Okresní přebor Louny
severočeský (P)
17.-17.05. 816903 Okresní přebor Louny
severočeský (P)
26.-29.05. 716800 Oblastní přebor Prahy
Praha (P)
26.-29.05. 716940 Přebor JTS
jihomoravský (P)
26.-29.05. 816940 Přebor JTS
jihomoravský (P)
27.-29.05. 716005 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B) 27.-29.05. 816006 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B)
27.-29.05. 716880 Oblastní přebor
západočeský (P)
27.-29.05. 816880 Oblastní přebor
západočeský (P)
27.-29.05. 716920 Oblastní přebor
východočeský (P)
27.-29.05. 816920 Oblastní přebor
východočeský (P)
27.-29.05. 716970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
27.-29.05. 816970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
27.-29.05. 716900 Severočeský oblastní přebor
severočeský (P)
27.-29.05. 816900 Severočeský oblastní přebor
severočeský (P)
27.-29.05. 816800 Oblastní přebor Prahy
Praha (P)
27.-29.05. 716860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
27.-29.05. 816860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
27.-29.05. 716830 Středočeský přebor
středočeský (P)
27.-29.05. 816830 Středočeský přebor
středočeský (P)
16.-18.06. 716006 TK Sport Kolovraty (B) 16.-18.06. 816007 TK Sport Kolovraty (B)
17.-19.06. 716007 Sokol Zábřeh (B) 17.-19.06. 816008 Sokol Zábřeh (B)
17.-19.06. 816009 HTK Třebíč (B)
17.-19.06. 716008 TK Zašová (B) 17.-19.06. 816010 TK Zašová (B)
17.-19.06. 716009 TK Roudnice n.L. (B) 17.-19.06. 816011 TK Roudnice n.L. (B)
17.-19.06. 716010 TC Vestec (B) 17.-19.06. 816012 TC Vestec (B)
17.-19.06. 716011 ŽLTC Brno (B)
21.-23.06. 716000 TK Uherské Hradiště (B) 21.-23.06. 816000 TK Uherské Hradiště (B)
24.-27.06. 716012 Sokol Lanžhot (C) 24.-27.06. 816013 Sokol Lanžhot (C)
24.-26.06. 716013 TK Jirkov (B) 24.-26.06. 816014 TK Jirkov (B)
24.-25.06. 716014 TK Precolor Přerov (B) 24.-25.06. 816015 TK Precolor Přerov (B)
30.06-02.07. 716015 TK Gymnázium Milevsko (B) 30.06-02.07. 816016 TK Gymnázium Milevsko (B)
30.06-02.07. 716016 SK Satalice (B) 30.06-02.07. 816017 SK Satalice (B)
01.-04.07. 716017 LTC Hradec Králové (B) 01.-04.07. 816018 LTC Hradec Králové (B)
01.-03.07. 716018 TK Krnov (B) 01.-03.07. 816019 TK Krnov (B)
01.-04.07. 716019 TK Tuřany (B) 01.-04.07. 816020 TK Tuřany (B)
01.-03.07. 716020 Jiskra Domažlice (B) 01.-03.07. 816021 Jiskra Domažlice (B)
01.-03.07. 716021 TK PBtisk Bohutín (B) 01.-03.07. 816022 TK PBtisk Bohutín (B)
01.-03.07. 716022 TC Kosmonosy (B) 01.-03.07. 816023 TC Kosmonosy (B)
01.-03.07. 716023 TK Oáza Říčany (B) 01.-03.07. 816024 TK Oáza Říčany (B)
01.-03.07. 716024 TC Nové Město n. Metují (B)
01.-03.07. 716025 TO VOKD Ostrava-Poruba (B) 01.-03.07. 816025 TO VOKD Ostrava-Poruba (B)
01.-03.07. 716026 TJ Frenštát p.R. (B) 01.-03.07. 816026 TJ Frenštát p.R. (B)
01.-03.07. 716027 TK Kadaň (B) 01.-03.07. 816027 TK Kadaň (B)
01.-03.07. 716028 TK Slavia Orlová (B) 01.-03.07. 816028 TK Slavia Orlová (B)
01.-03.07. 716029 TC Hlučín (B) 01.-03.07. 816029 TC Hlučín (B)
01.-04.07. 716030 Lokomotiva Karlovy Vary (B) 01.-04.07. 816030 Lokomotiva Karlovy Vary (B)
01.-04.07. 716031 TJ Sokol Uherský Brod (B) 01.-04.07. 816031 TJ Sokol Uherský Brod (B)
01.-03.07. 716032 LTK Liberec (B) 01.-03.07. 816032 LTK Liberec (B)
01.-03.07. 716033 TO TJ Milo Olomouc (B) 01.-03.07. 816033 TO TJ Milo Olomouc (B)
01.-06.07. 716700 MČR
ČTS (M)
01.-06.07. 816700 MČR
ČTS (M)
02.-04.07. 716034 TK KENTAUR NOVA Vítkovice (B) 02.-04.07. 816034 TK KENTAUR NOVA Vítkovice (B)
03.-05.07. 716035 ČLTK Bižuterie Jablonec n.N. (B) 03.-05.07. 816035 ČLTK Bižuterie Jablonec n.N. (B)
04.-06.07. 716036 TC Profistav Litomyšl (B) 04.-06.07. 816036 TC Profistav Litomyšl (B)
05.-07.07. 716037 TC EUROREGION NISA (B) 05.-07.07. 816037 TC EUROREGION NISA (B)
05.-07.07. 716038 LTC Praha (B)
05.-07.07. 716039 SKT Tišnov (D) 05.-07.07. 816038 SKT Tišnov (D)
05.-07.07. 716040 TK Gymnázium Uničov (B) 05.-07.07. 816039 TK Gymnázium Uničov (B)
05.-07.07. 716041 TC Týn nad Vltavou (B) 05.-07.07. 816040 TC Týn nad Vltavou (B)
05.-07.07. 716042 TK LTC Mladá Boleslav (B) 05.-07.07. 816041 TK LTC Mladá Boleslav (B)
05.-07.07. 716043 TJ Baník Ostrava OKD (B) 05.-07.07. 816042 TJ Baník Ostrava OKD (B)
05.-07.07. 716044 TK Sokolov (B) 05.-07.07. 816043 TK Sokolov (B)
05.-07.07. 716045 TC Ostrava Nová Ves (B) 05.-07.07. 816044 TC Ostrava Nová Ves (B)
06.-08.07. 716046 TK Opava (B) 06.-08.07. 816045 TK Opava (B)
07.-10.07. 716047 TK Havířov (B) 07.-10.07. 816046 TK Havířov (B)
07.-09.07. 816047 TCP Kyjov (B)
07.-09.07. 716048 TC MJ-Tenis (B)
07.-09.07. 716049 TC VŠ Praha (B) 07.-09.07. 816048 TC VŠ Praha (B)
07.-09.07. 716050 TC Vestec (B) 07.-09.07. 816049 TC Vestec (B)
08.-10.07. 716051 TK ZVVZ Milevsko (C) 08.-10.07. 816050 TK ZVVZ Milevsko (C)
08.-10.07. 716052 TK Písek (B) 08.-10.07. 816051 TK Písek (B)
08.-10.07. 716053 Baník Praha (B) 08.-10.07. 816052 Baník Praha (B)
08.-10.07. 716054 TJ Lázně Bělohrad (C) 08.-10.07. 816053 TJ Lázně Bělohrad (C)
08.-10.07. 716055 Spartak Polička (C) 08.-10.07. 816054 Spartak Polička (C)
08.-10.07. 716056 TK Březnice (C) 08.-10.07. 816055 TK Březnice (C)
08.-10.07. 716057 TC Třinec (B) 08.-10.07. 816056 TC Třinec (B)
08.-10.07. 716058 TK SK Kladno (B) 08.-10.07. 816057 TK SK Kladno (B)
08.-10.07. 716059 TC MEXIKO (B) 08.-10.07. 816058 TC MEXIKO (B)
08.-10.07. 716060 TK Slavia PU Plzeň (B) 08.-10.07. 816059 TK Slavia PU Plzeň (B)
08.-10.07. 716061 TO Witzenmann Opava (B) 08.-10.07. 816060 TO Witzenmann Opava (B)
08.-10.07. 816061 LTC Kolín (B)
08.-10.07. 716062 LTC Kolín (B)
08.-10.07. 716063 TK Tanvald (B) 08.-10.07. 816062 TK Tanvald (B)
10.-12.07. 716064 TK Konstruktiva (C) 10.-12.07. 816063 TK Konstruktiva (C)
10.-12.07. 716065 ASK Lipůvka (B) 10.-12.07. 816064 ASK Lipůvka (B)
11.-13.07. 716066 TCF PURUM Mariánské Lázně (B) 11.-13.07. 816065 TCF PURUM Mariánské Lázně (B)
11.-13.07. 716067 WILSON Tenis Centrum (B) 11.-13.07. 816066 WILSON Tenis Centrum (B)
12.-14.07. 716068 TK Medlánky Brno (B) 12.-14.07. 816067 TK Medlánky Brno (B)
14.-16.07. 716069 LTC Zbraslav (B) 14.-16.07. 816068 LTC Zbraslav (B)
15.-17.07. 716070 TC HAMR (B) 15.-17.07. 816069 TC HAMR (B)
15.-17.07. 716071 TK MAS Sezimovo Ústí (B) 15.-17.07. 816070 TK MAS Sezimovo Ústí (B)
15.-17.07. 716072 TK Bystřice n.Pernštejnem (B)
15.-17.07. 716073 TK Kubáň Ostrava (B) 15.-17.07. 816071 TK Kubáň Ostrava (B)
15.-17.07. 716074 Lokomotiva Česká Třebová (B) 15.-17.07. 816072 Lokomotiva Česká Třebová (B)
15.-17.07. 716075 TK LTC Děčín (B) 15.-17.07. 816073 TK LTC Děčín (B)
15.-17.07. 816074 Lokomotiva Zdice (B)
15.-17.07. 716076 TK Tenis-centrum H.K. (B) 15.-17.07. 816075 TK Tenis-centrum H.K. (B)
15.-17.07. 716077 VD Start Ostrava (B) 15.-17.07. 816076 VD Start Ostrava (B)
15.-17.07. 716078 Tenis Brandýs n.L. (B) 15.-17.07. 816077 Tenis Brandýs n.L. (B)
15.-17.07. 716079 TK Benešov (B) 15.-17.07. 816078 TK Benešov (B)
15.-16.07. 716080 TO Rotas Rotava (B)
15.-17.07. 716081 TK Čelákovice (B)
15.-17.07. 716082 Lokomotiva Plzeň (B)
15.-17.07. 716083 TK Slavičín (B) 15.-17.07. 816079 TK Slavičín (B)
15.-17.07. 716084 TC VITALITY Březnice (B) 15.-17.07. 816080 TC VITALITY Březnice (B)
15.-17.07. 716085 LTC Slaný (B) 15.-17.07. 816081 LTC Slaný (B)
15.-17.07. 716086 ŽLTC Brno (B) 15.-17.07. 816082 ŽLTC Brno (B)
17.-20.07. 716087 TK POPS Stěbořice (C) 17.-20.07. 816083 TK POPS Stěbořice (C)
17.-19.07. 716088 TK Oáza Říčany (B) 17.-19.07. 816084 TK Oáza Říčany (B)
17.-20.07. 716089 LTC Vysoké Mýto (B) 17.-20.07. 816085 LTC Vysoké Mýto (B)
18.-20.07. 716090 TK Březnice (C) 18.-20.07. 816086 TK Březnice (C)
18.-20.07. 716091 LTC Hodonín (B) 18.-20.07. 816087 LTC Hodonín (B)
19.-22.07. 716092 Spartak Bílovec (B) 19.-22.07. 816088 Spartak Bílovec (B)
21.-23.07. 716093 TC Vestec (B) 21.-23.07. 816089 TC Vestec (B)
21.-23.07. 716094 Tenis Cibulka (B) 21.-23.07. 816090 Tenis Cibulka (B)
22.-24.07. 716095 TK Písek (B) 22.-24.07. 816091 TK Písek (B)
22.-24.07. 716096 TO SK Žamberk (B) 22.-24.07. 816092 TO SK Žamberk (B)
22.-24.07. 716097 Slavoj Český Brod (B) 22.-24.07. 816093 Slavoj Český Brod (B)
22.-24.07. 716098 Tenisklub Cheb (B) 22.-24.07. 816094 Tenisklub Cheb (B)
22.-24.07. 716099 TK Jirkov (B) 22.-24.07. 816095 TK Jirkov (B)
22.-24.07. 716100 TC Tenisová škola TALLENT (B) 22.-24.07. 816096 TC Tenisová škola TALLENT (B)
22.-24.07. 716101 TC Chrudim (B) 22.-24.07. 816097 TC Chrudim (B)
22.-24.07. 716102 TO TJ Nový Jičín (B) 22.-24.07. 816098 TO TJ Nový Jičín (B)
22.-24.07. 716103 TJ Znojmo (B) 22.-24.07. 816099 TJ Znojmo (B)
22.-24.07. 716104 TK Sparta Praha (B) 22.-24.07. 816100 TK Sparta Praha (B)
22.-24.07. 716105 TSM Sokol Vysočany (B) 22.-24.07. 816101 TSM Sokol Vysočany (B)
23.-25.07. 716106 TK Oáza Říčany (B) 23.-25.07. 816102 TK Oáza Říčany (B)
25.-27.07. 716107 TC Profistav Litomyšl (B) 25.-27.07. 816103 TC Profistav Litomyšl (B)
25.-27.07. 716108 TK Březnice (C) 25.-27.07. 816104 TK Březnice (C)
25.-28.07. 716109 TK Moravská Slavia Brno (B) 25.-28.07. 816105 TK Moravská Slavia Brno (B)
26.-28.07. 716110 TCF PURUM Mariánské Lázně (B) 26.-28.07. 816106 TCF PURUM Mariánské Lázně (B)
26.-30.07. 716111 TK Neridé (A)
26.-30.07. 816107 TC Chrudim (A)
27.-29.07. 716112 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B) 27.-29.07. 816108 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B)
28.-30.07. 716113 Klub přátel tenisu (B) 28.-30.07. 816109 Klub přátel tenisu (B)
29.07-01.08. 716114 SK Aritma Praha (B) 29.07-01.08. 816110 SK Aritma Praha (B)
29.-31.07. 716115 TK Horažďovice (B) 29.-31.07. 816111 TK Horažďovice (B)
29.-31.07. 716116 CEMO Mokrá-Horákov (B) 29.-31.07. 816112 CEMO Mokrá-Horákov (B)
29.-31.07. 716117 T.J. Sokol Šumperk (B) 29.-31.07. 816113 T.J. Sokol Šumperk (B)
29.-31.07. 716118 TJ Moravský Krumlov (B) 29.-31.07. 816114 TJ Moravský Krumlov (B)
29.-31.07. 816115 SKT Frýdlant n.O. (B)
29.-30.07. 716119 Tenis centrum Český Krumlov (B) 29.-30.07. 816116 Tenis centrum Český Krumlov (B)
29.-31.07. 716120 TK Ústí n. Orlicí (B) 29.-31.07. 816117 TK Ústí n. Orlicí (B)
29.-31.07. 716121 Tenis Centrum Cafex (B) 29.-31.07. 816118 Tenis Centrum Cafex (B)
29.-31.07. 716122 TJ Spolana Neratovice (B) 29.-31.07. 816119 TJ Spolana Neratovice (B)
29.-31.07. 716123 Tatran Praha 7 (B) 29.-31.07. 816120 Tatran Praha 7 (B)
29.-31.07. 716124 I.ČLTK Praha (B)
31.07-02.08. 716125 Tennis Club Rokytnice v O.h. (B)
01.-03.08. 716126 WILSON Tenis Centrum (B) 01.-03.08. 816121 WILSON Tenis Centrum (B)
01.-02.08. 716127 Sokol Drozdov (B)
02.-04.08. 716128 TK Oáza Říčany (B) 02.-04.08. 816122 TK Oáza Říčany (B)
02.-05.08. 716129 SKT Planá n.Luž. (B) 02.-05.08. 816123 SKT Planá n.Luž. (B)
03.-05.08. 816124 TK Holice (B)
04.-06.08. 716130 I.ČTK Frýdek-Místek (C) 04.-06.08. 816125 I.ČTK Frýdek-Místek (C)
04.-07.08. 716131 Beskydský tenisový klub (B) 04.-07.08. 816126 Beskydský tenisový klub (B)
04.-06.08. 716132 TC Vestec (B) 04.-06.08. 816127 TC Vestec (B)
05.-07.08. 716133 TK Jeseník (B) 05.-07.08. 816128 TK Jeseník (B)
05.-07.08. 716134 TK Písek (B) 05.-07.08. 816129 TK Písek (B)
05.-07.08. 716135 Lokomotiva Česká Třebová (B) 05.-07.08. 816130 Lokomotiva Česká Třebová (B)
05.-07.08. 716136 TK Louny (B) 05.-07.08. 816131 TK Louny (B)
05.-07.08. 716137 LTC Nový Bydžov (B) 05.-07.08. 816132 LTC Nový Bydžov (B)
05.-08.08. 716138 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B) 05.-08.08. 816133 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B)
05.-07.08. 716139 TK Pernštýn 1897 Pardubice (B) 05.-07.08. 816134 TK Pernštýn 1897 Pardubice (B)
05.-07.08. 716140 TK Dobříš (B) 05.-07.08. 816135 TK Dobříš (B)
05.-07.08. 716141 TK Slavia Orlová (B) 05.-07.08. 816136 TK Slavia Orlová (B)
05.-07.08. 716142 Lokomotiva Plzeň (B)
05.-08.08. 716143 TK Stochov (B) 05.-08.08. 816137 TK Stochov (B)
05.-07.08. 716144 Start Liberec (B) 05.-07.08. 816138 Start Liberec (B)
06.-08.08. 716145 TC Brno. (B) 06.-08.08. 816139 TC Brno. (B)
07.-10.08. 716146 LTC Beroun (B) 07.-10.08. 816140 LTC Beroun (B)
07.-09.08. 716147 Slavoj Čerčany (B) 07.-09.08. 816141 Slavoj Čerčany (B)
08.-11.08. 716148 ASK Blansko (B) 08.-11.08. 816142 ASK Blansko (B)
08.-11.08. 716149 TC Kosmonosy (B) 08.-11.08. 816143 TC Kosmonosy (B)
08.-10.08. 716150 TJ Baník Ostrava OKD (B) 08.-10.08. 816144 TJ Baník Ostrava OKD (B)
08.-10.08. 716151 TCG Karlovy Vary (B) 08.-10.08. 816145 TCG Karlovy Vary (B)
08.-10.08. 716152 TC VITALITY Březnice (B) 08.-10.08. 816146 TC VITALITY Březnice (B)
09.-11.08. 816147 Tenis Nová Paka (B)
09.-13.08. 716153 Sokol Letovice (A)
09.-13.08. 816148 Tenis centrum Český Krumlov (A)
11.-13.08. 716154 TK Oáza Říčany (B) 11.-13.08. 816149 TK Oáza Říčany (B)
11.-13.08. 716155 Lokomotiva Zdice (B)
11.-13.08. 716156 Klub přátel tenisu (B) 11.-13.08. 816150 Klub přátel tenisu (B)
11.-13.08. 716157 Tenis Cibulka (B) 11.-13.08. 816151 Tenis Cibulka (B)
12.-14.08. 716158 TO VOKD Ostrava-Poruba (B) 12.-14.08. 816152 TO VOKD Ostrava-Poruba (B)
12.-14.08. 716159 TK Zašová (B) 12.-14.08. 816153 TK Zašová (B)
12.-14.08. 716160 TK Jirkov (B) 12.-14.08. 816154 TK Jirkov (B)
12.-14.08. 716161 SK Matchball Česká Lípa (B) 12.-14.08. 816155 SK Matchball Česká Lípa (B)
12.-14.08. 716162 LTC TONSTAV-SERVICE Č.Budějovice (B) 12.-14.08. 816156 LTC TONSTAV-SERVICE Č.Budějovice (B)
12.-14.08. 716163 TK Březnice (C) 12.-14.08. 816157 TK Březnice (C)
12.-15.08. 716164 ŽLTC Brno (B) 12.-15.08. 816158 ŽLTC Brno (B)
12.-14.08. 716165 SK OAZA Praha (B) 12.-14.08. 816159 SK OAZA Praha (B)
12.-14.08. 716166 Tatran Praha 7 (B) 12.-14.08. 816160 Tatran Praha 7 (B)
12.-14.08. 716167 TK Skalník (B) 12.-14.08. 816161 TK Skalník (B)
13.-15.08. 716168 TK TENNISPOINT FM (B) 13.-15.08. 816162 TK TENNISPOINT FM (B)
15.-17.08. 716169 TCP Kyjov (B)
16.-18.08. 716170 LTC Chemopetrol Litvínov (B) 16.-18.08. 816163 LTC Chemopetrol Litvínov (B)
18.-20.08. 716171 TC Vestec (B) 18.-20.08. 816164 TC Vestec (B)
19.-21.08. 716172 TK SK Zlín (B) 19.-21.08. 816165 TK SK Zlín (B)
19.-21.08. 716173 Slavoj Český Těšín (B) 19.-21.08. 816166 Slavoj Český Těšín (B)
19.-21.08. 716174 TK Viamont Teplice (B) 19.-21.08. 816167 TK Viamont Teplice (B)
19.-21.08. 716175 PSK OLYMP Praha (B) 19.-21.08. 816168 PSK OLYMP Praha (B)
19.-21.08. 716176 Tenis Centrum Cafex (B) 19.-21.08. 816169 Tenis Centrum Cafex (B)
19.-21.08. 716177 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (B) 19.-21.08. 816170 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (B)
19.-21.08. 716178 TK Pelhřimov (B) 19.-21.08. 816171 TK Pelhřimov (B)
19.-21.08. 816172 I.ČLTK Praha (B)
19.-21.08. 716179 TK Stochov (B) 19.-21.08. 816173 TK Stochov (B)
20.-22.08. 716180 TK Oáza Říčany (B) 20.-22.08. 816174 TK Oáza Říčany (B)
22.-24.08. 716181 TC Profistav Litomyšl (B) 22.-24.08. 816175 TC Profistav Litomyšl (B)
22.-24.08. 716182 TK Březnice (C) 22.-24.08. 816176 TK Březnice (C)
22.-24.08. 716183 TK Natali (B)
22.-24.08. 716184 SK Tenis Duchcov (B) 22.-24.08. 816177 SK Tenis Duchcov (B)
23.-25.08. 716185 WILSON Tenis Centrum (B) 23.-25.08. 816178 WILSON Tenis Centrum (B)
25.-27.08. 716186 Sokol Bohumín (B) 25.-27.08. 816179 Sokol Bohumín (B)
25.-28.08. 716187 Jiskra Otrokovice (B) 25.-28.08. 816180 Jiskra Otrokovice (B)
25.-29.08. 716188 TK Sparta Praha (A) 25.-29.08. 816181 TK Sparta Praha (A)
26.-28.08. 716189 TC HAMR (B) 26.-28.08. 816182 TC HAMR (B)
26.-28.08. 716190 TC Jičín (B) 26.-28.08. 816183 TC Jičín (B)
26.-28.08. 716191 TK LTC Mladá Boleslav (B) 26.-28.08. 816184 TK LTC Mladá Boleslav (B)
26.-28.08. 716192 TK Jirkov (B) 26.-28.08. 816185 TK Jirkov (B)
26.-27.08. 716193 LTC Humpolec (B) 26.-27.08. 816186 LTC Humpolec (B)
26.-28.08. 716194 TK Ústí n. Orlicí (B) 26.-28.08. 816187 TK Ústí n. Orlicí (B)
26.-28.08. 716195 Lokomotiva Beroun (B)
26.-28.08. 716196 LTC Slovan Kladno (B) 26.-28.08. 816188 LTC Slovan Kladno (B)
26.-28.08. 716197 TK Opava (B) 26.-28.08. 816189 TK Opava (B)
26.-28.08. 716198 Tatran Praha 7 (B) 26.-28.08. 816190 Tatran Praha 7 (B)
26.-28.08. 716199 T.J. Sokol Sedlčany (C) 26.-28.08. 816191 T.J. Sokol Sedlčany (C)
28.-31.08. 716200 TK Havířov (B) 28.-31.08. 816192 TK Havířov (B)
29.-31.08. 716201 SKT Tišnov (B) 29.-31.08. 816193 SKT Tišnov (B)
29.-31.08. 716202 TK Oáza Říčany (B) 29.-31.08. 816194 TK Oáza Říčany (B)
29.-31.08. 716203 TJ Solidarita Praha 10 (B) 29.-31.08. 816195 TJ Solidarita Praha 10 (B)
30.08-01.09. 716204 Tennis Club Rokytnice v O.h. (B)
31.08-02.09. 716205 TK TENNISPOINT FM (B) 31.08-02.09. 816196 TK TENNISPOINT FM (B)
01.-03.09. 716206 SKT Frýdlant n.O. (B) 01.-03.09. 816197 SKT Frýdlant n.O. (B)
01.-03.09. 716207 Klub přátel tenisu (B) 01.-03.09. 816198 Klub přátel tenisu (B)
01.-03.09. 716208 TK Sport Kolovraty (B) 01.-03.09. 816199 TK Sport Kolovraty (B)
02.-04.09. 716209 TK Písek (B) 02.-04.09. 816200 TK Písek (B)
02.-04.09. 716210 Baník Praha (B) 02.-04.09. 816201 Baník Praha (B)
02.-04.09. 716211 TK PBtisk Bohutín (B) 02.-04.09. 816202 TK PBtisk Bohutín (B)
02.-04.09. 716212 Tenis Nová Paka (B)
02.-04.09. 716213 Spartak Polička (C) 02.-04.09. 816203 Spartak Polička (C)
02.-04.09. 716214 TK Slavia Orlová (B) 02.-04.09. 816204 TK Slavia Orlová (B)
02.-04.09. 716215 TJ Klatovy (B) 02.-04.09. 816205 TJ Klatovy (B)
02.-04.09. 716216 Lokomotiva Plzeň (B)
02.-04.09. 716217 TJ MEZ Vsetín (B) 02.-04.09. 816206 TJ MEZ Vsetín (B)
02.-04.09. 716218 LTC Poděbrady (B) 02.-04.09. 816207 LTC Poděbrady (B)
02.-04.09. 816208 Lokomotiva Beroun (B)
02.-04.09. 716219 TC Vestec (B) 02.-04.09. 816209 TC Vestec (B)
02.-04.09. 716220 TK Choceň (C) 02.-04.09. 816210 TK Choceň (C)
02.-04.09. 716221 LTC Slaný (B) 02.-04.09. 816211 LTC Slaný (B)
02.-04.09. 716222 ČLTK Bižuterie Jablonec n.N. (B) 02.-04.09. 816212 ČLTK Bižuterie Jablonec n.N. (B)
08.-10.09. 716223 TK POPS Stěbořice (C) 08.-10.09. 816213 TK POPS Stěbořice (C)
08.-11.09. 716224 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B) 08.-11.09. 816214 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B)
08.-10.09. 716225 TSM Sokol Vysočany (B) 08.-10.09. 816215 TSM Sokol Vysočany (B)
09.-11.09. 716226 TK Gymnázium Milevsko (B) 09.-11.09. 816216 TK Gymnázium Milevsko (B)
09.-11.09. 716227 LTC Vysoké Mýto (B) 09.-11.09. 816217 LTC Vysoké Mýto (B)
09.-10.09. 716228 TC Profistav Litomyšl (B) 09.-10.09. 816218 TC Profistav Litomyšl (B)
09.-11.09. 716229 TK Slavia Orlová (B) 09.-11.09. 816219 TK Slavia Orlová (B)
09.-11.09. 716230 LTC Panorama Teplice (B) 09.-11.09. 816220 LTC Panorama Teplice (B)
15.-17.09. 716231 TK Sport Kolovraty (B) 15.-17.09. 816221 TK Sport Kolovraty (B)
15.-19.09. 716232 TC Tennisline (A) 15.-19.09. 816222 TC Tennisline (A)
16.-18.09. 716233 TK Oáza Říčany (B) 16.-18.09. 816223 TK Oáza Říčany (B)
16.-18.09. 716234 TC Chrudim (B) 16.-18.09. 816224 TC Chrudim (B)
16.-18.09. 716235 TK Most (B) 16.-18.09. 816225 TK Most (B)
16.-18.09. 716236 BLTC Brno (B)
16.-18.09. 816226 TC Kopřivnice (B)
19.-23.09. 716237 TC Tennisline (A) 19.-23.09. 816227 TC Tennisline (A)
22.-25.09. 716238 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B) 22.-25.09. 816228 Mir.Bendlová-Tenisová škola (B)
23.-25.09. 716239 Sokol Letovice (B) 23.-25.09. 816229 Sokol Letovice (B)
23.-25.09. 716240 TK Březnice (C) 23.-25.09. 816230 TK Březnice (C)
23.-25.09. 716241 TC Ostrava Nová Ves (B) 23.-25.09. 816231 TC Ostrava Nová Ves (B)
23.-25.09. 716242 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C) 23.-25.09. 816232 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C)
23.-26.09. 716243 TJ Zbrojovka Vsetín (B) 23.-26.09. 816233 TJ Zbrojovka Vsetín (B)
23.-25.09. 716244 LTC Vysoké Mýto (B) 23.-25.09. 816234 LTC Vysoké Mýto (B)
28.-30.09. 716245 TSM Sokol Vysočany (B) 28.-30.09. 816235 TSM Sokol Vysočany (B)
28.09-01.10. 716246 ČTS (A) 28.09-01.10. 816236 ČTS (A)
Žádné komentáře
 
Tak zase někdy příjďte a hlavně tento web řeknětedál.